Scaffnet menu
Telefoní spojení: +420 773 000 243

O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2013 jejímž hlavním zaměřením jsou komplexní lešenářské služby napříč celým odvětvím, jak v České republice, tak i v zahraničí.

V realizaci využíváme výhradně systém lešení PERI UP Flex pro průmyslové využití, ale i plně kompatibilní systém PERI UP Easy a bednící systém PERI Multiflex.

S oblibou se podílíme na i speciálních lešeňových konstrukcích ať už svojí velikostí, nebo především technickou náročností, jako jsou například technologické aparáty, spalovací komory, absorbéry, či speciální přestřešení objektů.

Výraznější rozvoj společnosti nastal v roce 2016, kdy došlo k výraznému převzetí realizačních aktivit společnosti PERI, spol. s. r. o. v odvětvích energetiky, papírenství, chemického a potravinářského průmyslu, ale i dále v oblasti stavebnictví, kulturních a společenských akcí.

V období hlavní sezóny jsme schopni zajistit více jak 200 profesionálních pracovníků s vysokým důrazem na dodržení jak technických a ergonomických kritérií, tak především bezpečnostních parametrů montovaných konstrukcí.

V roce 2017 jsme založili provozovnu Štětí z důvodu posílení našich aktivit v areálu Mondi Štětí a.s., kde již stabilně zajišťujeme lešenářské práce v rámci centrální údržby a investičních akcí.